Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tim Bron
Aanvoerder Sebas van Dongen
Trainer Tim Bron

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dieren H1 Haackey H1 14:30
Lelystad H1 Avanti H1 14:45
Lochem H1 Doorn H1 13:00
Nijkerk H1 Eemvallei H1 15:00
Overbetuwe H1 HCHN H1 14:45
Spitsbergen H1 Twente H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nijkerk H1 10 30 10 0 0
2 Twente H1 10 27 9 0 1
3 Eemvallei H1 10 22 7 1 2
4 Spitsbergen H1 10 22 7 1 2
5 Doorn H1 10 20 6 2 2
6 Lelystad H1 10 16 5 1 4
7 Avanti H1 10 13 4 1 5
8 HCHN H1 10 10 3 1 6
9 Dieren H1 10 6 2 0 8
10 Haackey H1 10 4 1 1 8
11 Lochem H1 10 3 0 3 7
12 Overbetuwe H1 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Lochemse Hockey Club H1 13:00 uit
8 mrt HHC Haackey H1 n.n.b thuis
15 mrt HCHN H1 n.n.b uit
22 mrt Hockey Club Twente H1 n.n.b thuis
29 mrt WMHC Avanti H1 n.n.b uit
5 apr H.C. Eemvallei H1 n.n.b thuis
19 apr Nijkerk H1 n.n.b uit
10 mei M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b thuis
17 mei VMHC Spitsbergen H1 n.n.b uit
24 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1 n.n.b thuis
7 jun MHC Dieren H1 14:30 uit
14 jun Lochemse Hockey Club H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Avanti H1 Spitsbergen H1 3-3
Eemvallei H1 Lelystad H1 7-3
Twente H1 Overbetuwe H1 8-1
HCHN H1 Dieren H1 2-0
Haackey H1 Doorn H1 1-6
Nijkerk H1 Lochem H1 10-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Lelystad H1 Nijkerk H1 0-5
Lochem H1 Haackey H1 4-4
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 6-1
Doorn H1 HCHN H1 6-0
Dieren H1 Twente H1 1-9
Overbetuwe H1 Avanti H1 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Eemvallei H1 Overbetuwe H1 7-1
Avanti H1 Dieren H1 5-4
Lelystad H1 Lochem H1 5-0
HCHN H1 Haackey H1 3-2
Twente H1 Doorn H1 4-1
Nijkerk H1 Spitsbergen H1 5-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Doorn H1 Avanti H1 3-2
Haackey H1 Twente H1 1-9
Dieren H1 Eemvallei H1 1-5
Overbetuwe H1 Nijkerk H1 0-6
Spitsbergen H1 Lelystad H1 3-2
Lochem H1 HCHN H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Eemvallei H1 Doorn H1 2-2
Avanti H1 Haackey H1 3-2
Twente H1 HCHN H1 6-0
Spitsbergen H1 Lochem H1 8-1
Lelystad H1 Overbetuwe H1 6-1
Nijkerk H1 Dieren H1 7-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Haackey H1 Eemvallei H1 1-3
HCHN H1 Avanti H1 3-1
Doorn H1 Nijkerk H1 0-3
Dieren H1 Lelystad H1 0-5
Overbetuwe H1 Spitsbergen H1 4-7
Lochem H1 Twente H1 0-10
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Lelystad H1 Doorn H1 2-2
Spitsbergen H1 Dieren H1 2-0
Overbetuwe H1 Lochem H1 2-2
Avanti H1 Twente H1 2-9
Eemvallei H1 HCHN H1 7-0
Nijkerk H1 Haackey H1 8-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Twente H1 Eemvallei H1 7-0
HCHN H1 Nijkerk H1 1-8
Haackey H1 Lelystad H1 0-1
Doorn H1 Spitsbergen H1 3-1
Dieren H1 Overbetuwe H1 4-0
Lochem H1 Avanti H1 1-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Nijkerk H1 Twente H1 5-0
Eemvallei H1 Avanti H1 6-0
Dieren H1 Lochem H1 3-2
Overbetuwe H1 Doorn H1 1-5
Lelystad H1 HCHN H1 1-0
Spitsbergen H1 Haackey H1 10-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Eemvallei H1 Lochem H1 6-1
Avanti H1 Nijkerk H1 0-6
Twente H1 Lelystad H1 8-3
HCHN H1 Spitsbergen H1 1-2
Haackey H1 Overbetuwe H1 5-2
Doorn H1 Dieren H1 9-1