MO12-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach / manager Sander van Berkel
Coach zaal Maarten Bakhuizen
Manager zaal Gerard Ayodeji
Manager zaal Gjilke Willems
Trainer Dana Andriessen
Trainer Sien Zanelli

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn MO12-2 Haaskamp MO12-2 11:30
Haaskamp MO12-2 Rijnvliet MO12-4 12:10
Doorn MO12-2 Rijnvliet MO12-4 12:50
Vianen MO12-1 Schaerweijde MO12-7 13:30
Kromme Rijn MO12-5 Schaerweijde MO12-7 14:10
Vianen MO12-1 Kromme Rijn MO12-5 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Culemborg MO12-3 12 30 10 0 2
2 Kromme Rijn MO12-5 10 19 6 1 3
3 Doorn MO12-2 10 17 5 2 3
4 Rijnvliet MO12-4 10 15 5 0 5
5 Schaerweijde MO12-7 10 13 4 1 5
6 Vianen MO12-1 10 8 2 2 6
7 Haaskamp MO12-2 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb Hockeyclub De Haaskamp MO12-2 11:30 thuis
19 feb HC Rijnvliet MO12-4 12:50 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Schaerweijde MO12-7 Rijnvliet MO12-4 (3-2)final
Haaskamp MO12-2 Vianen MO12-1 (2-2)final
Culemborg MO12-3 Rijnvliet MO12-4 (5-0)final
Vianen MO12-1 Doorn MO12-2 (0-0)final
Schaerweijde MO12-7 Culemborg MO12-3 (4-5)final
Haaskamp MO12-2 Doorn MO12-2 (1-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Kromme Rijn MO12-5 Culemborg MO12-3 (3-2)final
Doorn MO12-2 Culemborg MO12-3 (2-3)final
Kromme Rijn MO12-5 Doorn MO12-2 (2-0)final
Rijnvliet MO12-4 Haaskamp MO12-2 (4-1)scheduled
Haaskamp MO12-2 Schaerweijde MO12-7 (2-3)scheduled
Rijnvliet MO12-4 Schaerweijde MO12-7 (2-0)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Schaerweijde MO12-7 Kromme Rijn MO12-5 (1-3)final
Kromme Rijn MO12-5 Haaskamp MO12-2 (1-1)final
Schaerweijde MO12-7 Haaskamp MO12-2 (3-1)final
Vianen MO12-1 Culemborg MO12-3 (1-4)final
Rijnvliet MO12-4 Culemborg MO12-3 (3-7)scheduled
Vianen MO12-1 Rijnvliet MO12-4 (0-1)scheduled
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Doorn MO12-2 Schaerweijde MO12-7 (1-1)final
Haaskamp MO12-2 Kromme Rijn MO12-5 (1-4)final
Culemborg MO12-3 Kromme Rijn MO12-5 (3-1)final
Schaerweijde MO12-7 Vianen MO12-1 (2-1)final
Doorn MO12-2 Vianen MO12-1 (3-4)final
Haaskamp MO12-2 Culemborg MO12-3 (1-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Culemborg MO12-3 Vianen MO12-1 (4-3)final
Vianen MO12-1 Haaskamp MO12-2 (4-0)final
Culemborg MO12-3 Haaskamp MO12-2 (7-1)final
Rijnvliet MO12-4 Doorn MO12-2 (0-2)final
Doorn MO12-2 Kromme Rijn MO12-5 (4-1)final
Rijnvliet MO12-4 Kromme Rijn MO12-5 (0-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Culemborg MO12-3 Doorn MO12-2 (0-5)final
Schaerweijde MO12-7 Doorn MO12-2 (0-3)final
Culemborg MO12-3 Schaerweijde MO12-7 (4-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Kromme Rijn MO12-5 Rijnvliet MO12-4 (1-4)final
Rijnvliet MO12-4 Vianen MO12-1 (4-0)final
Kromme Rijn MO12-5 Vianen MO12-1 (3-2)final