JO16-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Dana Andriessen
Coach / manager Niels Krook
Manager zaal Lonneke Arntz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dorsteti JO16-1 Spitsbergen JO16-1 11:30
Spitsbergen JO16-1 Doorn JO16-1 12:10
Dorsteti JO16-1 Doorn JO16-1 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare JO16-3 10 22 7 1 2
2 Amersfoort JO16-2 8 18 6 0 2
3 Spitsbergen JO16-1 8 15 5 0 3
4 Schaerweijde JO16-3 8 11 3 2 3
5 Houten JO16-3 10 10 3 1 6
6 Dorsteti JO16-1 8 8 2 2 4
7 Doorn JO16-1 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb VMHC Spitsbergen JO16-1 12:10 uit
11 feb Dorsteti JO16-1 12:50 uit
18 feb VMHC Spitsbergen JO16-1 10:20 thuis
18 feb Schaerweijde JO16-3 09:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Fletiomare JO16-3 Amersfoort JO16-2 (3-0)final
Doorn JO16-1 Amersfoort JO16-2 (2-1)final
Fletiomare JO16-3 Doorn JO16-1 (6-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Houten JO16-3 Dorsteti JO16-1 (4-2)final
Dorsteti JO16-1 Schaerweijde JO16-3 (0-0)final
Houten JO16-3 Schaerweijde JO16-3 (0-2)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Fletiomare JO16-3 Houten JO16-3 (3-1)final
Houten JO16-3 Spitsbergen JO16-1 (1-6)final
Fletiomare JO16-3 Spitsbergen JO16-1 (5-3)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Amersfoort JO16-2 Doorn JO16-1 (2-1)final
Schaerweijde JO16-3 Doorn JO16-1 (2-1)final
Amersfoort JO16-2 Schaerweijde JO16-3 (3-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Spitsbergen JO16-1 Amersfoort JO16-2 (4-5)final
Houten JO16-3 Amersfoort JO16-2 (2-8)final
Spitsbergen JO16-1 Houten JO16-3 (6-1)final
Schaerweijde JO16-3 Fletiomare JO16-3 (3-5)final
Fletiomare JO16-3 Dorsteti JO16-1 (1-2)final
Schaerweijde JO16-3 Dorsteti JO16-1 (2-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Houten JO16-3 Doorn JO16-1 (3-0)final
Doorn JO16-1 Fletiomare JO16-3 (1-2)final
Houten JO16-3 Fletiomare JO16-3 (2-5)final
Amersfoort JO16-2 Spitsbergen JO16-1 (4-1)final
Spitsbergen JO16-1 Dorsteti JO16-1 (4-2)final
Amersfoort JO16-2 Dorsteti JO16-1 (4-1)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Spitsbergen JO16-1 Schaerweijde JO16-3 (6-1)final
Doorn JO16-1 Dorsteti JO16-1 (0-4)scheduled
Fletiomare JO16-3 Schaerweijde JO16-3 (2-2)final
Dorsteti JO16-1 Houten JO16-3 (1-1)final
Spitsbergen JO16-1 Fletiomare JO16-3 (2-0)final
Doorn JO16-1 Houten JO16-3 (2-4)scheduled