D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Judith van den Boogaard-van Ecke
Aanvoerder Milou van Wijnen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJsseloever D30-1 Voordaan D30-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D30-6 10 19 6 1 3
2 Phoenix D30-2 10 19 6 1 3
3 IJsseloever D30-1 9 18 6 0 3
4 Doorn D30-2 10 17 5 2 3
5 Leusden D30-2 10 17 5 2 3
6 Voordaan D30-3 9 15 4 3 2
7 Culemborg D30-1 10 13 4 1 5
8 Nijkerk D30-1 10 12 4 0 6
9 Woerden D30-1 10 12 3 3 4
10 Baarn D30-1 10 8 2 2 6
11 Naarden D30-4 10 4 1 1 8
12 Ede D30-2 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MHC Leusden D30-2 n.n.b uit
19 mrt MHC Woerden D30-1 n.n.b thuis
26 mrt SV Phoenix D30-2 n.n.b uit
2 apr Gooische Hockey Club D30-6 n.n.b thuis
16 apr CMHC D30-1 n.n.b uit
23 apr Nijkerk D30-1 n.n.b thuis
14 mei MMHC Voordaan D30-3 n.n.b uit
21 mei MHC EDE D30-2 n.n.b thuis
4 jun Hockey Club Naarden D30-4 n.n.b thuis
11 jun Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30-1 n.n.b uit
18 jun HC IJsseloever D30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijkerk D30-1 Phoenix D30-2 (0-1)final
Doorn D30-2 Leusden D30-2 (1-4)final
Naarden D30-4 IJsseloever D30-1 (4-5)final
Voordaan D30-3 Woerden D30-1 (1-1)scheduled
Culemborg D30-1 Gooische D30-6 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Woerden D30-1 Doorn D30-2 (2-2)final
IJsseloever D30-1 Baarn D30-1 (4-1)final
Gooische D30-6 Nijkerk D30-1 (1-2)scheduled
Phoenix D30-2 Voordaan D30-3 (0-0)final
Leusden D30-2 Naarden D30-4 (4-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Doorn D30-2 Phoenix D30-2 (0-1)final
Nijkerk D30-1 Culemborg D30-1 (3-0)final
Voordaan D30-3 Gooische D30-6 (1-3)final
Baarn D30-1 Leusden D30-2 (1-4)final
Naarden D30-4 Woerden D30-1 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Woerden D30-1 Baarn D30-1 (1-0)scheduled
Culemborg D30-1 Voordaan D30-3 (1-3)final
Leusden D30-2 IJsseloever D30-1 (1-3)final
Gooische D30-6 Doorn D30-2 (1-2)final
Phoenix D30-2 Naarden D30-4 (6-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Doorn D30-2 Culemborg D30-1 (2-2)final
IJsseloever D30-1 Woerden D30-1 (2-0)final
Naarden D30-4 Gooische D30-6 (0-4)final
Baarn D30-1 Phoenix D30-2 (1-2)final
Voordaan D30-3 Nijkerk D30-1 (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nijkerk D30-1 Doorn D30-2 (1-3)final
Phoenix D30-2 IJsseloever D30-1 (1-0)final
Culemborg D30-1 Naarden D30-4 (2-1)final
Gooische D30-6 Baarn D30-1 (2-2)final
Woerden D30-1 Leusden D30-2 (2-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Doorn D30-2 Voordaan D30-3 (6-3)final
IJsseloever D30-1 Gooische D30-6 (3-4)final
Naarden D30-4 Nijkerk D30-1 (2-0)final
Leusden D30-2 Phoenix D30-2 (2-1)final
Baarn D30-1 Culemborg D30-1 (2-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Voordaan D30-3 Naarden D30-4 (4-0)final
Culemborg D30-1 IJsseloever D30-1 (2-1)final
Nijkerk D30-1 Baarn D30-1 (1-2)final
Phoenix D30-2 Woerden D30-1 (1-2)scheduled
Gooische D30-6 Leusden D30-2 (4-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Woerden D30-1 Gooische D30-6 (0-4)final
Naarden D30-4 Doorn D30-2 (0-4)final
Leusden D30-2 Culemborg D30-1 (2-1)final
IJsseloever D30-1 Nijkerk D30-1 (2-0)final
Baarn D30-1 Voordaan D30-3 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Gooische D30-6 Phoenix D30-2 (3-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leusden D30-2 Voordaan D30-3 (4-4)final
Woerden D30-1 Nijkerk D30-1 (0-1)final
IJsseloever D30-1 Doorn D30-2 (3-2)scheduled
Baarn D30-1 Naarden D30-4 (1-1)final
Phoenix D30-2 Culemborg D30-1 (3-1)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Doorn D30-2 Baarn D30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Nijkerk D30-1 Leusden D30-2 (3-1)final
Culemborg D30-1 Woerden D30-1 (2-0)final