D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Judith van den Boogaard-van Ecke
Aanvoerder Milou van Wijnen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Woerden D30-1 Baarn D30-1 10:45
Culemborg D30-1 Voordaan D30-3 10:55
Leusden D30-2 IJsseloever D30-1 11:30
Gooische D30-6 Doorn D30-2 13:30
Phoenix D30-2 Naarden D30-4 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leusden D30-2 3 9 3 0 0
2 Phoenix D30-2 3 7 2 1 0
3 IJsseloever D30-1 2 6 2 0 0
4 Nijkerk D30-1 3 6 2 0 1
5 Woerden D30-1 3 5 1 2 0
6 Gooische D30-6 3 3 1 0 2
7 Culemborg D30-1 2 3 1 0 1
8 Voordaan D30-3 3 2 0 2 1
9 Doorn D30-2 3 1 0 1 2
10 Baarn D30-1 2 0 0 0 2
11 Naarden D30-4 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Gooische Hockey Club D30-6 13:30 uit
9 okt CMHC D30-1 12:45 thuis - Veld 2
16 okt Nijkerk D30-1 09:00 uit
30 okt MMHC Voordaan D30-3 11:00 thuis - Veld 2
13 nov Hockey Club Naarden D30-4 n.n.b uit
20 nov Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30-1 15:15 thuis - Veld 2
27 nov HC IJsseloever D30-1 12:45 uit
12 mrt MHC Leusden D30-2 n.n.b uit
19 mrt MHC Woerden D30-1 n.n.b thuis
26 mrt SV Phoenix D30-2 n.n.b uit
2 apr Gooische Hockey Club D30-6 n.n.b thuis
16 apr CMHC D30-1 n.n.b uit
23 apr Nijkerk D30-1 n.n.b thuis
14 mei MMHC Voordaan D30-3 n.n.b uit
4 jun Hockey Club Naarden D30-4 n.n.b thuis
11 jun Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30-1 n.n.b uit
18 jun HC IJsseloever D30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Nijkerk D30-1 Phoenix D30-2 (0-1)final
Doorn D30-2 Leusden D30-2 (1-4)final
Naarden D30-4 IJsseloever D30-1 (4-5)final
Voordaan D30-3 Woerden D30-1 (1-1)scheduled
Culemborg D30-1 Gooische D30-6 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Woerden D30-1 Doorn D30-2 (2-2)final
IJsseloever D30-1 Baarn D30-1 (4-1)final
Gooische D30-6 Nijkerk D30-1 (1-2)scheduled
Phoenix D30-2 Voordaan D30-3 (0-0)final
Leusden D30-2 Naarden D30-4 (4-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Doorn D30-2 Phoenix D30-2 (0-1)final
Nijkerk D30-1 Culemborg D30-1 (3-0)final
Voordaan D30-3 Gooische D30-6 (1-3)final
Baarn D30-1 Leusden D30-2 (1-4)final
Naarden D30-4 Woerden D30-1 (0-3)final