H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pepijn Melchers
Aanvoerder Dimitri Stouten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Naarden H30-2 Doorn H30-1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromme Rijn H30-1 3 9 3 0 0
2 SCHC H30-2 3 9 3 0 0
3 Doorn H30-1 3 7 2 1 0
4 Gooische H30-6 3 7 2 1 0
5 Lelystad H30-1 3 4 1 1 1
6 Fletiomare H30-2 3 4 1 1 1
7 Culemborg H30-1 3 3 1 0 2
8 Kampong H30-3 3 3 1 0 2
9 Amersfoort H30-2 3 3 1 0 2
10 Voordaan H30-4 3 1 0 1 2
11 Naarden H30-2 3 1 0 1 2
12 Phoenix H30-2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 sep Hockey Club Naarden H30-2 20:30 uit
9 okt MMHC Voordaan H30-4 14:45 thuis - Veld 2
16 okt Hockeyclub SCHC H30-2 10:45 uit
30 okt MHC Fletiomare H30-2 14:30 thuis - Veld 2
6 nov SV Kampong Hockey H30-3 n.n.b uit
13 nov SV Phoenix H30-2 n.n.b uit
20 nov CMHC H30-1 13:30 thuis - Veld 2
27 nov HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b uit
12 mrt Gooische Hockey Club H30-6 n.n.b uit
19 mrt M.H.C. LELYSTAD H30-1 n.n.b thuis
26 mrt Hockeyclub Amersfoort H30-2 n.n.b uit
2 apr Hockey Club Naarden H30-2 n.n.b thuis
16 apr MMHC Voordaan H30-4 n.n.b uit
23 apr Hockeyclub SCHC H30-2 n.n.b thuis
14 mei MHC Fletiomare H30-2 n.n.b uit
21 mei SV Kampong Hockey H30-3 n.n.b thuis
4 jun SV Phoenix H30-2 n.n.b thuis
11 jun CMHC H30-1 n.n.b uit
18 jun HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-1 Kampong H30-3 (2-1)final
Fletiomare H30-2 Lelystad H30-1 (1-1)final
Doorn H30-1 Gooische H30-6 (3-3)final
SCHC H30-2 Amersfoort H30-2 (4-1)final
Voordaan H30-4 Naarden H30-2 (0-0)final
Phoenix H30-2 Kromme Rijn H30-1 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Kampong H30-3 Voordaan H30-4 (1-0)final
Lelystad H30-1 Doorn H30-1 (1-5)final
Gooische H30-6 Phoenix H30-2 (6-2)final
Amersfoort H30-2 Fletiomare H30-2 (2-0)scheduled
Kromme Rijn H30-1 Culemborg H30-1 (3-2)final
Naarden H30-2 SCHC H30-2 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Culemborg H30-1 Gooische H30-6 (3-4)scheduled
Fletiomare H30-2 Naarden H30-2 (1-0)scheduled
Phoenix H30-2 Lelystad H30-1 (1-4)scheduled
SCHC H30-2 Voordaan H30-4 (2-1)final
Doorn H30-1 Amersfoort H30-2 (4-2)final
Kromme Rijn H30-1 Kampong H30-3 (1-0)final