Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sebas van Dongen
Manager Tim Bron
Trainer Tim Bron

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijkerk H1 Steenwijk H1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem H1 11 29 9 2 0
2 Almelo H1 11 23 7 2 2
3 Doorn H1 11 21 7 0 4
4 Westerduiven H1 11 20 6 2 3
5 Zutphen H1 11 18 6 0 5
6 Twente H1 11 18 5 3 3
7 Dash H1 11 16 5 1 5
8 Nijkerk H1 10 14 4 2 4
9 Flevoland H1 11 11 3 2 6
10 Drienerlo H1 11 9 2 3 6
11 Soest H1 11 4 1 1 9
12 Steenwijk H1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 feb !Oefenwedstrijd Zwaluwen H1 n.n.b thuis - Veld 1
12 mrt MHC Steenwijk H1 14:45 uit
19 mrt MHCZutphen H1 n.n.b thuis
26 mrt DHC Drienerlo H1 14:45 uit
2 apr Hockey Club Twente H1 n.n.b thuis
16 apr MHC Dash H1 n.n.b uit
23 apr Nijkerk H1 n.n.b thuis
14 mei MHC Soest H1 n.n.b uit
21 mei MHC Almelo H1 n.n.b thuis
4 jun AHC Velp H1 n.n.b thuis
11 jun Flevoland H1 n.n.b uit
18 jun Westerduiven H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Flevoland H1 Almelo H1 (0-2)final
Arnhem H1 Westerduiven H1 (6-1)final
Doorn H1 Steenwijk H1 (5-0)final
Nijkerk H1 Drienerlo H1 (4-4)scheduled
Dash H1 Twente H1 (1-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Twente H1 Nijkerk H1 (2-1)final
Drienerlo H1 Soest H1 (1-0)final
Zutphen H1 Doorn H1 (5-1)final
Steenwijk H1 Arnhem H1 (1-3)final
Westerduiven H1 Flevoland H1 (2-1)final
Almelo H1 Dash H1 (2-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Flevoland H1 Steenwijk H1 (3-2)final
Arnhem H1 Zutphen H1 (4-0)final
Doorn H1 Drienerlo H1 (2-1)scheduled
Soest H1 Twente H1 (1-2)final
Nijkerk H1 Dash H1 (4-1)scheduled
Westerduiven H1 Almelo H1 (3-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Dash H1 Soest H1 (4-0)final
Twente H1 Doorn H1 (2-4)final
Drienerlo H1 Arnhem H1 (2-4)scheduled
Zutphen H1 Flevoland H1 (5-4)final
Steenwijk H1 Westerduiven H1 (3-3)final
Almelo H1 Nijkerk H1 (5-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Flevoland H1 Drienerlo H1 (4-3)final
Arnhem H1 Twente H1 (3-2)final
Doorn H1 Dash H1 (4-2)final
Soest H1 Nijkerk H1 (1-3)scheduled
Steenwijk H1 Almelo H1 (2-7)final
Westerduiven H1 Zutphen H1 (2-3)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Nijkerk H1 Doorn H1 (3-1)final
Dash H1 Arnhem H1 (4-6)final
Twente H1 Flevoland H1 (3-3)final
Drienerlo H1 Westerduiven H1 (2-6)scheduled
Zutphen H1 Steenwijk H1 (2-1)final
Almelo H1 Soest H1 (2-1)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Soest H1 Zutphen H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Flevoland H1 Dash H1 (3-3)scheduled
Arnhem H1 Nijkerk H1 (3-3)final
Doorn H1 Soest H1 (3-1)final
Zutphen H1 Almelo H1 (1-4)final
Steenwijk H1 Drienerlo H1 (4-4)final
Westerduiven H1 Twente H1 (3-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Soest H1 Arnhem H1 (1-1)scheduled
Nijkerk H1 Flevoland H1 (4-2)final
Twente H1 Steenwijk H1 (9-0)final
Drienerlo H1 Zutphen H1 (4-2)final
Almelo H1 Doorn H1 (7-3)scheduled
Dash H1 Westerduiven H1 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Flevoland H1 Soest H1 (4-2)final
Arnhem H1 Doorn H1 (3-1)final
Drienerlo H1 Almelo H1 (2-2)final
Zutphen H1 Twente H1 (1-3)final
Steenwijk H1 Dash H1 (2-4)final
Westerduiven H1 Nijkerk H1 (2-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Arnhem H1 Almelo H1 (3-1)final
Doorn H1 Flevoland H1 (2-1)final
Soest H1 Westerduiven H1 (1-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Flevoland H1 Arnhem H1 (2-4)final
Drienerlo H1 Dash H1 (1-3)final
Zutphen H1 Nijkerk H1 (3-1)final
Steenwijk H1 Soest H1 (3-4)final
Westerduiven H1 Doorn H1 (2-3)final
Almelo H1 Twente H1 (3-3)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Twente H1 Drienerlo H1 (4-2)final
Dash H1 Zutphen H1 (5-4)final