Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Charlotte van de Kolk
Coach Teo van de Kolk
Coach Dennis Vriesman
Manager Laureen Verhoeven
Trainer Dennis Vriesman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dorsteti D1 Nijkerk D1 12:45
Culemborg D1 Dieren D1 12:45
Overbetuwe D1 Doorn D1 12:45
Drienerlo D1 Oude IJsselstreek D1 12:45
UNO D1 Druten D1 12:45
Doetinchem D1 Avanti D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem D1 3 9 3 0 0
2 Drienerlo D1 3 9 3 0 0
3 Avanti D1 3 7 2 1 0
4 Dorsteti D1 3 7 2 1 0
5 UNO D1 3 6 2 0 1
6 Overbetuwe D1 3 5 1 2 0
7 Culemborg D1 3 4 1 1 1
8 Dieren D1 3 4 1 1 1
9 Nijkerk D1 3 0 0 0 3
10 Druten D1 3 0 0 0 3
11 Doorn D1 3 0 0 0 3
12 Oude IJsselstreek D1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 12:45 uit
9 okt CMHC D1 12:45 thuis - Veld 1
16 okt Nijkerk D1 12:45 uit
30 okt MHC Dieren D1 12:45 thuis - Veld 1
6 nov Dorsteti D1 12:45 uit
13 nov HCOIJ D1 12:45 uit
20 nov Hockey Club Druten D1 12:45 thuis - Veld 1
27 nov WMHC Avanti D1 12:45 uit
12 mrt Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b uit
19 mrt Hockeyclub UNO D1 n.n.b thuis
26 mrt DHC Drienerlo D1 n.n.b uit
2 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 n.n.b thuis
16 apr CMHC D1 n.n.b uit
23 apr Nijkerk D1 n.n.b thuis
14 mei MHC Dieren D1 n.n.b uit
21 mei Dorsteti D1 n.n.b thuis
4 jun HCOIJ D1 n.n.b thuis
11 jun Hockey Club Druten D1 n.n.b uit
18 jun WMHC Avanti D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Druten D1 Dorsteti D1 (0-1)final
Oude IJsselstreek D1 Avanti D1 (0-4)final
Doorn D1 Doetinchem D1 (1-5)scheduled
Dieren D1 UNO D1 (2-0)scheduled
Nijkerk D1 Drienerlo D1 (1-5)scheduled
Culemborg D1 Overbetuwe D1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
UNO D1 Doorn D1 (5-0)final
Doetinchem D1 Oude IJsselstreek D1 (3-0)final
Avanti D1 Druten D1 (4-0)final
Dorsteti D1 Culemborg D1 (5-2)final
Overbetuwe D1 Nijkerk D1 (4-1)final
Drienerlo D1 Dieren D1 (2-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Druten D1 Doetinchem D1 (0-5)final
Oude IJsselstreek D1 UNO D1 (0-9)final
Doorn D1 Drienerlo D1 (1-4)final
Dieren D1 Overbetuwe D1 (1-1)final
Nijkerk D1 Culemborg D1 (1-4)final
Avanti D1 Dorsteti D1 (2-2)final