MO16-1

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Lisette Meeus
Coach Mick van Soest
Coördinator teamevenementen Kiki Bagijn
Coördinator teamevenementen Laurine Buttner
Coördinator bardiensten Lisette Meeus
Fluiter Babette Bax
Fluiter Ramon Veldhuijzen
Manager Charlotte Damen
Manager Rozalie Feenstra
Materiaal Femke Den Hollander
Trainer Blake Cuckow
Trainer Mick van Soest
Wedstrijdtafel Rinke Alferink
Wedstrijdtafel Bernadette Berning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wageningen MO16-1 10 30 10 0 0
2 Geel-Zwart MO16-1 10 21 7 0 3
3 Eemvallei MO16-1 10 12 3 3 4
4 Oranje-Rood MO16-2 10 10 3 1 6
5 Doorn MO16-1 10 8 2 2 6
6 Berkel-Enschot MO16-1 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 11 MAART 2023
Eemvallei MO16-1 Oranje-Rood MO16-2 (4-2)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Oranje-Rood MO16-2 Wageningen MO16-1 (1-2)final
Berkel-Enschot MO16-1 Eemvallei MO16-1 (1-1)final
Geel-Zwart MO16-1 Doorn MO16-1 (2-1)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Oranje-Rood MO16-2 Geel-Zwart MO16-1 (1-2)final
Wageningen MO16-1 Berkel-Enschot MO16-1 (5-2)final
Eemvallei MO16-1 Doorn MO16-1 (4-2)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Berkel-Enschot MO16-1 Oranje-Rood MO16-2 (1-2)final
Doorn MO16-1 Wageningen MO16-1 (1-2)final
Eemvallei MO16-1 Geel-Zwart MO16-1 (4-1)final
DONDERDAG 6 APRIL 2023
Wageningen MO16-1 Geel-Zwart MO16-1 (3-1)final
ZATERDAG 8 APRIL 2023
Doorn MO16-1 Berkel-Enschot MO16-1 (1-3)final
ZATERDAG 15 APRIL 2023
Geel-Zwart MO16-1 Berkel-Enschot MO16-1 (3-0)final
Oranje-Rood MO16-2 Doorn MO16-1 (2-2)final
Wageningen MO16-1 Eemvallei MO16-1 (5-1)final
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Geel-Zwart MO16-1 Wageningen MO16-1 (1-4)final
Berkel-Enschot MO16-1 Doorn MO16-1 (3-6)final
Oranje-Rood MO16-2 Eemvallei MO16-1 (2-1)final
ZATERDAG 13 MEI 2023
Eemvallei MO16-1 Berkel-Enschot MO16-1 (3-3)final
Wageningen MO16-1 Oranje-Rood MO16-2 (2-1)final
Doorn MO16-1 Geel-Zwart MO16-1 (0-2)final
ZATERDAG 20 MEI 2023
Berkel-Enschot MO16-1 Wageningen MO16-1 (0-2)final
Geel-Zwart MO16-1 Oranje-Rood MO16-2 (2-1)final
Doorn MO16-1 Eemvallei MO16-1 (2-2)final
ZATERDAG 27 MEI 2023
Oranje-Rood MO16-2 Berkel-Enschot MO16-1 (4-1)final
Geel-Zwart MO16-1 Eemvallei MO16-1 (4-2)final
Wageningen MO16-1 Doorn MO16-1 (4-2)final
ZATERDAG 3 JUNI 2023
Berkel-Enschot MO16-1 Geel-Zwart MO16-1 (1-2)final
Eemvallei MO16-1 Wageningen MO16-1 (0-4)final
Doorn MO16-1 Oranje-Rood MO16-2 (2-0)final