MO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Huber Agterberg
Coach Jordy van Ginkel
Coach zaal Robin Beker
Coördinator zaalwacht Doortje op de Coul-graafmans
Coördinator teamevenementen Mirjam Spaargaren
Coördinator teamevenementen Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Coördinator bardiensten Frederieke Demmer
Fluiter Frank Kooi
Fluiter Bauke Portanje
Fluiter Martin Witteveen
Manager Mirjam Spaargaren
Manager Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Manager zaal Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Materiaal Frank Kooi
Wedstrijdtafel Stef Verberne

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn MO18-2 Leerdam MO18-1 0:00
Leusden MO18-2 Schaerweijde MO18-3 0:00
Amersfoort MO18-3 Culemborg MO18-1 0:00
Phoenix MO18-2 SCHC MO18-4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Phoenix MO18-2 5 13 4 1 0
2 Culemborg MO18-1 5 10 3 1 1
3 Amersfoort MO18-3 5 10 3 1 1
4 Doorn MO18-2 5 9 3 0 2
5 Schaerweijde MO18-3 5 6 2 0 3
6 SCHC MO18-4 5 6 2 0 3
7 Leerdam MO18-1 5 3 1 0 4
8 Leusden MO18-2 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt HC Leerdam MO18-1 n.n.b thuis
18 mrt CMHC MO18-1 n.n.b uit
25 mrt Schaerweijde MO18-3 n.n.b uit
1 apr Hockeyclub SCHC MO18-4 n.n.b thuis
15 apr SV Phoenix MO18-2 n.n.b uit
22 apr MHC Leusden MO18-2 n.n.b thuis
13 mei Hockeyclub Amersfoort MO18-3 n.n.b uit
20 mei HC Leerdam MO18-1 n.n.b uit
27 mei CMHC MO18-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Doorn MO18-2 Schaerweijde MO18-3 (4-3)final
Culemborg MO18-1 Leerdam MO18-1 (3-0)final
Leusden MO18-2 Phoenix MO18-2 (1-6)final
Amersfoort MO18-3 SCHC MO18-4 (5-1)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Leerdam MO18-1 Leusden MO18-2 (3-2)scheduled
Schaerweijde MO18-3 Culemborg MO18-1 (2-1)final
SCHC MO18-4 Doorn MO18-2 (0-4)scheduled
Phoenix MO18-2 Amersfoort MO18-3 (4-2)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Doorn MO18-2 Phoenix MO18-2 (0-3)final
Culemborg MO18-1 SCHC MO18-4 (3-1)scheduled
Amersfoort MO18-3 Leusden MO18-2 (3-3)final
Schaerweijde MO18-3 Leerdam MO18-1 (4-0)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Leerdam MO18-1 Amersfoort MO18-3 (2-3)scheduled
Phoenix MO18-2 Culemborg MO18-1 (3-3)final
Leusden MO18-2 Doorn MO18-2 (1-3)final
SCHC MO18-4 Schaerweijde MO18-3 (3-2)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Doorn MO18-2 Amersfoort MO18-3 (0-2)final
Culemborg MO18-1 Leusden MO18-2 (8-2)final
Schaerweijde MO18-3 Phoenix MO18-2 (2-3)final
SCHC MO18-4 Leerdam MO18-1 (4-1)scheduled