JO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Harald van Lieshout
Ambassadeur S&R Wilma Tonckens - Holwerda
Coach Jasper Bijlsma
Coach Harald van Lieshout
Coördinator teamevenementen Marthel Bos
Coördinator teamevenementen Frits Meerdink
Coördinator bardiensten Paul van der Knaap
Manager Harald van Lieshout
Manager Wilma Tonckens - Holwerda
Materiaal Michael de Kock
Trainer Dana Andriessen
Trainer Blake Cuckow
Wedstrijdtafel Muriel van den Nieuwenhof

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere JO18-2 Laren JO18-3 0:00
Houten JO18-3 Buitenhout JO18-1 0:00
Schaerweijde JO18-3 Phoenix JO18-2 0:00
Gooische JO18-5 Doorn JO18-2 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische JO18-5 5 13 4 1 0
2 Almere JO18-2 5 10 3 1 1
3 Schaerweijde JO18-3 5 9 3 0 2
4 Buitenhout JO18-1 5 9 3 0 2
5 Doorn JO18-2 5 9 3 0 2
6 Houten JO18-3 5 6 2 0 3
7 Phoenix JO18-2 5 3 1 0 4
8 Laren JO18-3 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Gooische Hockey Club JO18-5 n.n.b uit
18 mrt Hockey Club Houten JO18-3 n.n.b thuis
25 mrt Schaerweijde JO18-3 n.n.b thuis
1 apr Almeerse HC JO18-2 n.n.b uit
15 apr SV Phoenix JO18-2 n.n.b thuis
22 apr Buitenhout MHC JO18-1 15:00 uit
13 mei Larensche Mixed Hockey Club JO18-3 n.n.b uit
20 mei Gooische Hockey Club JO18-5 n.n.b thuis
27 mei Hockey Club Houten JO18-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Houten JO18-3 Gooische JO18-5 (0-5)scheduled
Almere JO18-2 Buitenhout JO18-1 (2-1)final
Schaerweijde JO18-3 Doorn JO18-2 (6-2)final
Phoenix JO18-2 Laren JO18-3 (4-3)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Buitenhout JO18-1 Phoenix JO18-2 (7-1)final
Doorn JO18-2 Almere JO18-2 (2-1)final
Laren JO18-3 Houten JO18-3 (4-5)scheduled
Gooische JO18-5 Schaerweijde JO18-3 (4-3)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Buitenhout JO18-1 Laren JO18-3 (3-1)final
Schaerweijde JO18-3 Houten JO18-3 (3-1)final
Phoenix JO18-2 Doorn JO18-2 (1-3)final
Almere JO18-2 Gooische JO18-5 (0-0)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Doorn JO18-2 Buitenhout JO18-1 (0-2)final
Houten JO18-3 Almere JO18-2 (0-7)final
Gooische JO18-5 Phoenix JO18-2 (8-0)final
Laren JO18-3 Schaerweijde JO18-3 (1-8)final
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Almere JO18-2 Schaerweijde JO18-3 (3-2)final
Buitenhout JO18-1 Gooische JO18-5 (5-9)scheduled
Doorn JO18-2 Laren JO18-3 (6-3)scheduled
Phoenix JO18-2 Houten JO18-3 (2-3)final