Veterinnen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rineke Lodewijks-verra
Aanvoerder Jacqueline Wanders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn D30B Nijkerk D30A
Hilversum D30B Huizen D30B
IJsseloever D30A Gooische D30E
Naarden D30C Laren D30B
Phoenix D30B Fletiomare D30D
SCHC D30D Houten D30B

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D30E 6 18 6 0 0
2 Laren D30B 6 15 5 0 1
3 Phoenix D30B 6 15 5 0 1
4 Naarden D30C 6 9 3 0 3
5 SCHC D30D 6 8 2 2 2
6 Nijkerk D30A 6 8 2 2 2
7 Hilversum D30B 6 8 2 2 2
8 Huizen D30B 6 7 2 1 3
9 Doorn D30B 6 5 1 2 3
10 Houten D30B 6 3 1 0 5
11 Fletiomare D30D 6 3 0 3 3
12 IJsseloever D30A 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Nijkerk D30A n.n.b thuis
14 mrt Hockey Club Houten D30B n.n.b uit
21 mrt MHC Fletiomare D30D n.n.b thuis
28 mrt Gooische Hockey Club D30E n.n.b uit
11 apr SV Phoenix D30B n.n.b thuis
18 apr Hockeyclub SCHC D30D n.n.b uit
25 apr HC IJsseloever D30A n.n.b uit
16 mei HMHC D30B n.n.b thuis
30 mei Hockey Club Naarden D30C n.n.b uit
6 jun Larensche Mixed Hockey Club D30B n.n.b thuis
13 jun Huizer HC D30B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Fletiomare D30D Phoenix D30B 0-2
Gooische D30E IJsseloever D30A 3-1
Houten D30B SCHC D30D 0-1
Nijkerk D30A Doorn D30B 0-0
Huizen D30B Hilversum D30B 2-2
Laren D30B Naarden D30C 6-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hilversum D30B Nijkerk D30A 2-0
SCHC D30D Fletiomare D30D 0-0
Phoenix D30B Gooische D30E 0-2
Doorn D30B Houten D30B 4-1
IJsseloever D30A Laren D30B 0-3
Naarden D30C Huizen D30B 1-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Phoenix D30B IJsseloever D30A 2-0
Fletiomare D30D Doorn D30B 0-0
Houten D30B Hilversum D30B 1-2
Nijkerk D30A Naarden D30C 3-1
Huizen D30B Laren D30B 1-2
Gooische D30E SCHC D30D 4-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Naarden D30C Houten D30B 4-1
Hilversum D30B Fletiomare D30D 1-1
Doorn D30B Gooische D30E 0-3
Laren D30B Nijkerk D30A 3-0
SCHC D30D Phoenix D30B 0-1
IJsseloever D30A Huizen D30B 1-7
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gooische D30E Hilversum D30B 6-1
Phoenix D30B Doorn D30B 3-0
Houten D30B Laren D30B 3-1
Nijkerk D30A Huizen D30B 1-0
SCHC D30D IJsseloever D30A 1-1
Fletiomare D30D Naarden D30C 0-2
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Huizen D30B Houten D30B 3-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Laren D30B Fletiomare D30D 4-1
Doorn D30B SCHC D30D 1-4
IJsseloever D30A Nijkerk D30A 1-1
Naarden D30C Gooische D30E 1-4
Hilversum D30B Phoenix D30B 1-5