Veterinnen A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Viviane Hazelhoff Roelfzema
Aanvoerder Nienke Zantman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude D30A AthenA D30A
Doorn D30A Gooische D30B
Huizen D30A Myra D30A
Kampong D30B Amsterdam D30B
SCHC D30A Naarden D30A
Voordaan D30A Loenen D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D30B 6 18 6 0 0
2 SCHC D30A 6 18 6 0 0
3 Huizen D30A 6 16 5 1 0
4 AthenA D30A 6 13 4 1 1
5 Voordaan D30A 6 7 2 1 3
6 Doorn D30A 6 7 2 1 3
7 Gooische D30B 6 7 2 1 3
8 Amsterdam D30B 6 6 2 0 4
9 Abcoude D30A 6 5 1 2 3
10 Naarden D30A 6 4 1 1 4
11 Loenen D30A 6 3 1 0 5
12 Myra D30A 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Gooische Hockey Club D30B n.n.b thuis
14 mrt Loenense MHC D30A n.n.b uit
21 mrt MMHC Voordaan D30A n.n.b uit
28 mrt Hockeyclub SCHC D30A n.n.b thuis
11 apr Hockey Vereniging Abcoude D30A n.n.b uit
18 apr SV Kampong Hockey D30B n.n.b thuis
25 apr Huizer HC D30A n.n.b uit
16 mei HV Myra D30A n.n.b thuis
30 mei AH & BC D30B n.n.b uit
6 jun HC Athena D30A n.n.b thuis
13 jun Hockey Club Naarden D30A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Gooische D30B Doorn D30A 4-2
Naarden D30A SCHC D30A 0-7
Myra D30A Huizen D30A 0-2
Amsterdam D30B Kampong D30B 0-5
AthenA D30A Abcoude D30A 2-1
Loenen D30A Voordaan D30A 4-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voordaan D30A Myra D30A 6-0
Abcoude D30A Naarden D30A 1-1
Doorn D30A Loenen D30A 3-0
Huizen D30A Amsterdam D30B 2-1
SCHC D30A Gooische D30B 4-0
Kampong D30B AthenA D30A 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
AthenA D30A Huizen D30A 2-2
Loenen D30A SCHC D30A 0-2
Doorn D30A Voordaan D30A 2-2
Amsterdam D30B Myra D30A 2-0
Naarden D30A Kampong D30B 1-5
Gooische D30B Abcoude D30A 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Abcoude D30A Loenen D30A 7-2
Myra D30A AthenA D30A 0-4
Huizen D30A Naarden D30A 5-1
Voordaan D30A Amsterdam D30B 3-1
Kampong D30B Gooische D30B 6-0
SCHC D30A Doorn D30A 4-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gooische D30B Huizen D30A 1-4
Loenen D30A Kampong D30B 0-9
SCHC D30A Voordaan D30A 3-1
Naarden D30A Myra D30A 3-2
Doorn D30A Abcoude D30A 3-1
AthenA D30A Amsterdam D30B 3-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Myra D30A Gooische D30B 1-3
Huizen D30A Loenen D30A 4-2
Abcoude D30A SCHC D30A 0-5
Amsterdam D30B Naarden D30A 4-2
Voordaan D30A AthenA D30A 1-3
Kampong D30B Doorn D30A 4-0