Organisatie

Bestuur
Willem de Boer Voorzitter
Aart Leenaars Penningmeester
Charlotte Damen Hockey
Anette Djajadiningrat Secretaris
Judith van den Boogaard-van Ecke Hockeywedstrijden en arbitrage
Jet van der Hoeven Activiteiten
Jogchem Bagijn Bar en Accomodatie
Ledenadministratie
Jos de Graaf
Technisch Hart
Charlotte Damen Voorzitter
Blake Cuckow Technisch manager
Dennis Vriesman Senioren
Jan-Willem Bembom Algemeen
Rozalie Feenstra HR manager
Lijncoordinatoren
Charlotte Damen Hoofd lijncoördinatoren
Dennis Vriesman Senioren
Charlotte Damen Meisjeslijn A
Jaap Zanelli Jongenslijn A
Rozalie Feenstra Meisjeslijn B
Charlotte Damen Jongenslijn B
Viviane Hazelhoff Roelfzema Meisjeslijn C
Jan-Willem Bembom Jongenslijn C
Viviane Hazelhoff Roelfzema Meisjeslijn D
Jan-Willem Bembom Jongenslijn D
Jongste Jeugd Commissie
Marieke Verbruggen Voorzitter Jongste Jeugd Commissie
Marije van Asdonk Trainingscoordinator Jongste Jeugd
Erna Dekker - de Wit Coördinator Kabouterhockey
Erna Dekker - de Wit Coordinator TrainingsgroepF
Esther van Leeuwen Coördinator F-Jeugd
Tjitske Pannekoek Coördinator E6-tallen
Tjitske Pannekoek Coördinator E8-tallen
Linda Schaap Coördinator evenementen Jongste Jeugd
Keepersgilde
Viviane Hazelhoff Roelfzema
Wendy Tasseron
Materiaalcommissie
Lonneke Kooi - Heijboer
Otto Barnard
Sponsorcommissie
Hans Rode
Ruben van der Made
Menno de Haan
Bas Vaandrager
Wedstrijdsecretariaat
Coördinatie wedstrijdtafel
Stef Verberne
Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Vanessa Jager Wedstrijdsecretaris
Hermienke de Fielliettaz Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Marieke Ayodeji - Tijs Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Zondag
Ernst Brunner Wedstrijdsecretaris
Miranda van der Vegt Nieuwe leden
Paul Groen Sr
Jan Kees Niermeijer inname en uitgifte van de hockeyshirts
Accomodatiecommissie
Hans Joosten
Sarah Goossens
Jac Huijsmans
Activiteitencommissie
Floor Verhagen
Rineke Lodewijks-verra
Alieke Sluiter
Christina de Vin
Ghislaine Plag
Fleur van de Loo
Koen Limpens
Arbitrage
Arjen Roelandse Planning
Andrea Schönberger Planning
Diana Lehman Opleiding
Brigitte de Muinck - Tuma Opleiding
Barcommissie
Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Kim de Zwaan
Ellen Viergever Planning bar
Commissie Werving en Behoud
Mark van den Hoogenband Funkey / hockeytrainingslessen via scholen
Job Lentjes Jongens platform
Communicatiecommissie
Elsbeth Brockhoff - Lubbinge
Yvonne Wiggers
Andrea Schönberger
Merel Barnard
Bas Ticheler
EHBO
Doortje op de Coul-graafmans
Freek van den Heuvel
Familietoernooi
Harald van Lieshout
Monique Koppert
Financiële commissie
Bauke Portanje Bestuurslid
Frits Stünkel
Mariska Crooy
Jeugdbestuur
Kathleen Houtman Voorzitter
Noortje Brunner Voorzitter
Lisa Langelaar
Isabelle de Koning
Hidde Snippe
Theun Dekkers
Kascommissie
Peter Kalk
Stefan Peij
Mark Massier
Onderhoud en Beheer
Jos Hesseling Beheerder
Sportiviteit en Respect
Vicky Bothe-Tsoutsanis
Trimhockey
Ernst Brunner
Remco Broersma
Vertrouwenspersoon
Aard Verdaasdonk
Zaalhockey
Lonneke Arntz
Harald van Lieshout